Řetízky/náhrdelníky

Podkategorie

Kromě náramků nebo prstenů najdete jednoznačně nejčastěji u mužů právě řetízek. Někteří muži upřednostňují řetízky jemnější, které doplní o přívěsek, ale v nabídce jsou i řetízky masivnější, které se dají nosit samostatně. V této kategorii naleznete nejvíce produktů v chirurgické oceli, která se stala velmi oblíbenou pro své vlastnosti, kdy je velmi odolná, zachovává si svůj vzhled a je vhodná pro alergiky. Na druhou stranu má vyšší hmotnost a barvu spíše do šedé než do stříbrné.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze