Surové a tromlované

Podkategorie

Mezi surovými a tromlovanými kameny najdete mnoho krásných a jedinečných kousků léčivých a drahých kamenů. Někteří lidé dají přednost surovému kameni, protože věří, že má více energie, jiní si raději vyberou kámen tromlovaný, který prochází dlouhodobým procesem připomínajícím proces přírodní, kdy se postupným omíláním vodou stávají z kamenů krásné valounky, jež mají různá zbarvení, velikosti i tvar. Najdete zde nejen achát, pyrit nebo křišťál, ale také citrín či diamant. Vyberte si z naší nabídky ten pravý rtomlovaný, či surový kámen pro sebe nebo blízkého člověka. Léčivé krstaly se již dlouhá léta používají v celostní medicíně, aby pomohly tělu i duši. Vyzkoušejte je také na sobě a brzy začnete pociťovat příznivé výsledky.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze