Puncovní úřad

Tato firma má s puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění anonymních internetových kontrolních nákupů.

Číslo registrace: 10378Filtrovat podle

Kategorie
více méně
Cena
15 9300
Materiál
více méně
Barva
více méně
Druh šperku
více méně
Motiv
více méně

Novinky

Kameny podle druhů

Oblíbili jste si konkrétní kámen, víte přesně co chcete a proto je pro Vás nejjednodušší si vybrat kámen podle názvu? Potom se nacházíte v té správné kategorii. Výběr toho správného kamene mnohdy znamená hodiny studování vlastností a léčivých schopností kamenů. Při výběru Vám může pomoci například náš blog, kde se zabýváme jak jednotlivými druhy kamenů, tak jejich výběrem i tipy, jak se o kameny starat. Náš blog neustále doplňujeme o nové poznatky.
Jak Vám mohou pomoci kameny při nemoci se dozvíte zde: Kameny a nemoci
Jak si vybrat ten správný kámen a jak se o něj správně starat si můžete přečíst zde: Povídání o kamenech

 • Achát
  Achát

  Kámen, který posiluje sebedůvěru, dodává odvahu, upevňuje lásku, překonává negativní pocity a uvolňuje vnitřní napětí. Mimo tyto vlastnosti zlepšuje krevní oběh, léčí žaludek, dělohu, oči a navíc čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Můžete ho objevit v mnoha barvách, jako je například modrá, zelená, hnědá, šedá, růžová nebo bílá. Achát je vhodný je zejména pro Blížence, Raky, Panny, Střelce a Ryby.
  Zjistěte si o něm více informací zde: ACHÁT

 • Akvamarín
  Akvamarín

  Léčivý kámen, který má krásnou zelenomodrou barvu chrání od stresu a přináší harmonii do svého okolí. Vyžene z hlavy nepotřebné myšlenky, a tím uklidní mysl. Napomáhá lepší komunikaci a sebevyjádření. Má výborný účinek na činnost orgánů, které pročišťují naše tělo nebo napomáhá při senné rýmě. Vynikajícím pomocníkem je také pro zuby, čelist, žaludek nebo oči. Reguluje imunitní systém. Vhodný zejména pro Berany, Býky, Blížence, Váhy, Štíry a Ryby. Více se o akvamarínu dozvíte zde: AKVAMARÍN

 • Amazonit
  Amazonit

  Je skvělým blokátorem geopatogenních zón a dokáže tak pohltit vyzařování mikrovlnné trouby nebo mobilního telefonu. Výborně odstraní negativní energii nebo rozčilení. Je mimořádně uklidňujícím kamenem, který redukuje obavy a strach. Skvěle působí proti svalovým křečím a je velmi účinný při nedostatku vápníku nebo při léčbě osteoporózy. Zaujme svoji krásnou modrou nebo zelenou barvou. Vhodný je zejména pro Panny, Raky a Vodnáře.
  Přečtěte si o amazonitu více informací zde: AMAZONIT

 • Ametrín
  Ametrín

  Spojením Ametystu a Citrínu vznikne nádherný kámen Ametrín, který nabídne to nejlepší z obou kamenů a jeho jediné naleziště je v Bolivii. Má velmi silnou očistnou moc a zbavuje tělo jedů. Oprostí svého majitele od negativních myšlenek a zbaví depresí. Napomáhá při žaludečních potížích, léčí únavu a nervový systém. Uzdravuje poruchy spojené se stresem. Navíc velmi dobře působí jako čistič krve. Okouzlí svojí kombinací barev fialové a žluté. Vhodné zejména pro znamení Váhy, Ryby a Blížence.
  Přečtěte si o něm více zde: AMETRÍN

 • Ametyst
  Ametyst

  Jedná se o kámen s mimořádnými schopnostmi. Dokáže zmírnit obavy a má skvělý vliv na rozhodování. Umí odstranit zlobu, vztek i obavy. Má velmi silné účinky v případech, kdy trpíte nočními můrami a nebo vám nedají spát určité myšlenky. Je to skvělý čistič krve a výborně posiluje imunitní systém. Zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje otoky a zmenšuje podlitiny. Je nápomocen při poruchách sluchu a blahodárně působí na žaludeční a dýchací systém. Oslní svoji nádhernou fialovou barvou. Vhodný je zejména pro Berany, Střelce, Panna, Vodnáře a Ryby. Více se o ametystu dozvíte zde: AMETYST

 • Amonit
  Amonit

  Jedná se o zkamenělé schránky živočichů, které jsou vyleštěny, někdy přepůleny, aby vynikla kresba. Fosilie představují čas a věčnost. Spirála nám ukazuje cestu do vyššího života, vývoj a evoluci. Vyleštěné půlky schránek menších amonitů se dávají často darem pro štěstí.

 • Angelit
  Angelit

  Tento kámen dokáže pomoci v případech, kdy je potřeba smířit se s fakty, které nelze změnit. Díky němu v sobě objevíte pochopení a soucit. Přinese svému majiteli hluboký pocit klidu a míru. Napravuje tkáňové poruchy a lze jej použít i v při problémech se štítnou žlázou. Jeho barva je modrá a bílá, občas se mohou vyskytnout červené skvrnky. Zaujme především Kozorohy a Vodnáře.

 • Apatit
  Apatit

  Kámen se silnou mocí, který poskytuje rychlé zklidnění a dokáže ochránit svého majitele před okolní manipulací. Napomáhá při pocitech viny a nebo při traumatech. Velmi účinný je při problémech se spánkem a v případech, kdy jste utrpěli nějaká citová poranění. Používá se také pro zklidnění hyperaktivních nebo autistických dětí. Podporuje partnerské a mezilidské vztahy. Výtečně zlepšuje komunikaci. Účinný při migrénách a ostatních bolestech hlavy. Podporuje trávení a slouží ke snížení vysokého krevního tlaku. Vyskytuje se v různých barvách, takže jej můžete mít v barvě zelené, modré, šedé, fialové, žluté nebo růžové. Vhodný je zejména pro znamení Blíženců a Vodnáře.
  Zjistěte o něm více přímo zde: APATIT

 • Apofylit
  Apofylit

  Krásný apofylit má mnoho skvělých vlastností. Je kamenem pravdy a napomáhá k pochopení, proč lidé jednají tak, jak jednají. Výborně působí proti stresu a odstraňuje vnitřní bloky. Velmi dobře napomáhá uvolnit se. Z léčebných účinků můžeme zmínit pozitivní vliv na potíže s dýcháním a astmatem nebo pomoc při boji s alergiemi. vyskytuje se v barvě čiré až bílé se zelenými nebo žlutými detaily. Vhodný zejméhna pro Berany, Kozorohy, Váhy nebo Blížence.

  Více se o tomto léčivém kameni dozvíte zde: APOFYLIT

 • Aragonit
  Aragonit

  Je uzemňujícím kamenem. Dovede svého nositele vést k rozumnému přístupu v životě. Naučí přizpůsobivosti, vstřícnosti a trpělivosti. Velmi dobrým pomocníkem se stává v napjatých chvílích a situacích. Posiluje imunitní systém a velmi dobře prospívá kostem, jelikož napomáhá ukládání vápníku. Pokud trpíte nespavostí, je pro vás tento minerál ten pravý. Vyskytuje se v bílé, žluté, zelené, hnědé a modré barvě. Vhodný je zejména pro Kozorohy a Vodnáře.

 • Araukarit
  Araukarit

  Jedná se o zkamenělé dřevo, respektive o zkamenělý strom. Má za sebou velmi dlouhou historii a vznikal několik tisíc až milionů let. Tento kámen zajistí nejen dlouhý, ale také šťastný život. Obnoví zapomenuté vzpomínky a naučí respektu k samotné přírodě. Posiluje odvahu a paměť. Uklidňuje napjaté nervy a ulevuje od stresu. Taktéž se nosí jako amulet proti utonutí. Mají nádherné barvy od hnědé, po hnědočervenou, ale vyskytují se i v šedivé nebo černé barvě. Vhodné zejména pro Vodnáře a Panny.
  O krásném araukaritu se více dozvíte zde: ARAUKARIT

 • Avanturín
  Avanturín

  Avanturín spojuje svého nositele s léčivými účinky přírody. Používá se k ochraně domů a zahrad. Velmi příznivě působí na geopatogenní zóny. Je kamenem štěstí a příležitostí, proto je vhodné mít jej u sebe například při pracovním pohovoru. Dodává trpělivost a zdravé sebevědomí. Odbourává starosti a tlumí hněv. Skvěle působí proti vysokému krevnímu tlaku a také proti vysokému cholesterolu. Posiluje imunitní systém a má mnoho dalších blahodárných vlivů pro naše tělo. Vyskytuje se v různých barvách, nejčastěji zelená, modrá, červená nebo hnědá. Vhodný pro Býky, Střelce, Berany nebo Raky.
  Pro více informací navštivte náš blog: AVANTURÍN

 • Azurit
  Azurit

  Tento kámen stimuluje paměť a odstraňuje bloky, které jsou spojeny s komunikací. Velmi dobře posiluje paměť a chrání před stresem, smutkem nebo strachem. Má příznivý vliv na kreativitu a dokáže snižovat napětí tam, kde je umístěn - např. doma, v kanceláři nebo jinde, kde je cítit negativní "klima". Pomáhá při artritidě a jiných nemocech, které jsou spojeny s klouby. Dokáže léčit játra, ledviny i žlučník. Vyskytuje se v temně modré barvě a často také v kombinaci s malachitem. Vhodný je zejména pro znamení Býka, Střelce a Kozoroha.
  Více zajímavých informací se o něm dozvíte přímo zde: AZURIT

 • Beryl
  Beryl

  Máte potíže s tím, dělat pouze to, co potřebujete? K tomu Vám může pomoci tento kámen - beryl. Ten také napomáhá ke zvládnutí stresu a nezabývat se nedůležitými věcmi. Díky berylu se naladíte na svého duchovního průvodce, který Vám poradí, co byste měli v dané chvíli udělat.  Napomáhá vylučování škodlivých látek z těla a posiluje plicní a oběhovou soustavu. Vhodný zejména pro Raky, Panny a Štíry.  Více se o berylu dozvíte zde: BERYL

 • Brazilit
  Brazilit

  Jedná se o kámen, který podporuje kreativitu a tvořivost. Vhodný je zejména pro spisovatele, skladatele nebo malíře, jelikož posílí vnitřní vlohy na maximum. Odstraňuje všechny negativní vlivy a očistí svého majitele od špatných vzpomínek z minulosti. Dodává odvahu a odhodlání. Odstraňuje z těla nečistoty a napomáhá při potížích se žaludkem. Vhodný je na podporu činnosti štítné žlázy a ochraňuje pohlavní orgány před nemocemi. Přiláká svojí průhlednou žlutozelenou barvou a ocení jej zejména lidé narození ve znamení Kozoroha.
  Zjistit o něm více informací můžete přímo zde: BRAZILIT

 • Bronzit
  Bronzit

  Je úžasným kamenem, který dokáže vyvolat naprostý klid. Je účinným ochráncem proti kletbám a odvrací je. Je nápomocen při rozhodování a podporuje odhodlání. Pomůže zachovat klidnou hlavu a také překonat stres. Přinese do života stabilitu a ženy ocení pomalejší stárnutí v jeho přítomnosti. Je vhodný pro odstranění bolesti a také při chronickém vyčerpání. Vyskytuje se v barvě hnědé až černé a nejvhodnější je pro Váhy, Býky, Berany, Střelce a Vodnáře.

 • Celestin
  Celestin

  Tento krásný kámen napomáhá vnášet pohodu a harmonii do mezilidských a partnerských vztahů. Je skvělým pomocníkem při potížích s komunikací a při ostychu. Velmi účinný je také v případě, kdy potřebujeme být soustředění a bystří. Dokáže zklidnit tělo i mysl a přinese klidný spánek. Napomáhá při poruchách zraku a sluchu. Skvěle detoxikuje organismus a velmi silně působí v případech psychických potížích nebo depresích. Vyskytuje se v modré, žluté, bílé nebo šedivé barvě a vhodný je zejména pro Vodnáře.

 • Citrín
  Citrín

  Tento neskutečně blahodárně působící krystal velmi dobře funguje jako čistič a oživovač. Díky němu dokážete nejen získat energii, ale také můžete být úspěšní a nebo přijít k velké hojnosti. Neustále dodává nové a nové síly a také potřebnou sebedůvěru. Je úžasným kamenem, který dokáže zbavit strachu i negativních vlastností. Skvěle působí při únavovém syndromu a podporuje krevní oběh. Pomůže zbavit se fobií a stresu. Posiluje nervy a podporuje krevní oběh. Oslní svou příjemnou teplou medově žlutou barvou i jedinečnými vlastnostmi. Ve své sbírce jej může mít každý, byť nejvhodnější je pro Berany, Blížence, Lvy nebo Panny.
  V našem blogu se o něm dozvíte mnohem více: CITRÍN

 • Čakra
  Čakra

  Tématika čaker je poslední dobou stále oblíbenější a není to náhodou. Čakry jsou energetická místa na těle, která harmonizují naši fyzickou i duchovní rovinu. Pokud máme tato energetická pole v rovnováze, můžeme se těšit pevnému zdraví a užívat si všech radostí, které nám život nabízí. My Vám nabízíme šperky a další výrobky s tematikou čaker, pro její harmonizaci i potěchu oka.

 • Čaroit
  Čaroit

  Kámen, jež dokáže překonat hluboce zakořeněný strach a také nám pomůže vyrovnat se s emocemi, které jsou velmi zmatené. Odbourá naše obavy, stres i frustraci a přemění negativní energii v klid a uvolnění. Pomáhá zahánět nespavost a malým dětem napomáhá lépe usnout. Velice příznivě působí při vyčerpanosti organismu a dodává energii. Taktéž uzdravuje játra poškozená alkoholem. Uklidňuje nervy a pomáhá při bolestech hlavy. Jeho barva je nejčastěji fialová až do hněda a nejvhodnější je pro Panny, Střelce a Štíry.
  Více o čaroitu se dozvíte na našem blogu: ČAROIT

 • Diamant
  Diamant

  Tento vzácný drahokam je vnímán jako symbol čistoty. Je symbolem oddanosti a věrnosti. Je symbolem bohatství a materiálního dostatku, který k sobě tímto drahokamem přitáhneme. Diamanty vyvolávají lásku a upevňují vztahy. Jsou skvělým zesilovačem energie a dokáže zvyšovat léčebnou sílu kamene, se kterým je současně použitý. Rozvíjí u svého majitele nápady a představivost. Velmi dobře působí na mozek a obnovuje rovnováhu metabolismu. Léčí oční zákal i alergie. Jeho průzračná barva okouzlí každého. Ocení jej zejména Berani a Býci.
  Zjistěte o diamantu více přímo zde: DIAMANT

 • Disten
  Disten

  Jedná se o soucitný kámen, který přináší rovnováhu, pokoru a spokojenost. Disten umožňuje logické myšlení, koncentraci a dává rozvahu. Chrání nás před roztržitostí a unáhleností. Disten je přírodním prostředkem proti bolesti. Léčí záněty horních cest dýchacích, pohybového ústrojí, snižuje tlak a kladně ovlivňuje mozkovou činnost. Působí příznivě při léčení svalových poruch, horečky, mozku, brzlíku, příštítných tělísek, nadledvinek a krku. Disten je vhodný zejména pro zrozené ve znamení Ryb. Má modrou, až zeleno-modrou barvu.
  Nádherný disten a více informací o něm najdete zde: DISTEN

 • Dumortierit
  Dumortierit

  Dumortierit je skvělým kamenem, který přináší do života harmonii a také dodává trpělivost. Podporuje sebedůvěru a dokáže léčit různé formy závislostí a odstraňovat zlozvyky. Pomáhá překonávat strach a paniku z nepoznaného a nepochopeného. Ze zdravotního hlediska je vynikajícím kamenem, který dokáže léčit poruchy trávícího systému. Účinně působí také v případech, kdy epilepsie způsobuje nepříjemné křeče. Čistí tělo od škodlivých toxinů a napomáhá tak dobrému fungování organismu.

 • Fluorit
  Fluorit

  Krystal s velmi silnou ochrannou mocí. Velmi dobře funguje proti elektromagnetickému záření a škodlivým vlivům počítačů. Taktéž je schopen odrušit geopatogenní zóny. Je vynikající v případech, kdy se v těle vytvoří jakýkoliv nesoulad. Tlumí stres a vytváří pozitivní energii. Neměl by chybět na pracovním nebo psacím stole v případě, kdy se potřebujete soustředit. Zvyšuje sebevědomí a napomáhá v případech, kdy se tělo dostane do stresu. Léčí potíže spojené se žaludkem, pomáhá při cévních chorobách a čistí organismus od škodlivých látek. Vyskytuje se v různých barvách. Nejčastěji fialová, zelená, modrá, žlutá, hnědá a čirá. Vhodný zejména pro Ryby a Kozorohy.
  Pro více informací navštivte náš blog: FLUORIT

 • Gagát
  Gagát

  Gagát má moc, chránit před černou magií. Používá se jako ochrana proti zlu a negativním energiím. Ochraňuje finance a podnikání. Také má velmi uklidňující energii, dokáže utišit žal, zmírnit deprese a úzkost. Pomáhá ukončit smutek a konečně zapomenout. Léčí epilepsii a pomáhá při bolestech v krku z nachlazení. Gagát má hnědočernou až černou barvu. Nejvhodnější pro jedince narozené ve znamení Kozoroha.
  Více se o něm dozvíte zde: GAGÁT

 • Granát
  Granát

  Granát je odvěkým symbolem lásky. Granátu existuje celá řada, pro ten, nalezený v Čechách, se užívá termín "Český granát". Také se můžeme setkat s termíny jako almandin, pyrop a další. Granát má barvu od červené, přes rudou, až do černé. Pomáhá při depresích, melancholii a vyčerpání. Posiluje energii a pomáhá při nemocech které jsou spojeny s krví. Hodí se zejména pro Lvy, Štíry, Berany a Vodnáře.
  Více o granátu se dozvíte zde: GRANÁT

 • Heliotrop
  Heliotrop

  Heliotrop je magický kámen, který dodává odvahu, zklidňuje a odstraňuje obavy, ve vypjatých situacích mírní emoce při obtížném rozhodování. Pomáhá odbourávat vztek, podráždění a agresivitu. Omezuje netrpělivost, zahání zlo a veškeré NEGATIVNÍ síly, které oslabují mysl a celý organismus. Tvoří ochrannou bariéru proti všem těmto vlivům a drží je v dostatečném odstupu. Posiluje čich, játra, plíce a svalstvo a je výborný na křečové žily. Posilňuje imunitní systém a pomáhá při chřipce, nachlazení a zánětech. Heliotrop má tmavě zelenošedou barvu s červenými flíčky. Zejména pro Berany, Váhy a Ryby.
  O heliotropu se více informací dozvíte zde: HELIOTROP

 • Hematit
  Hematit

  Kámen harmonie, ochrany a klidu, který pomáhá při potížích se spánkem, které jsou spojeny převážně s fázemi Měsíce. Regeneruje a posilňuje organismus a brzdí negativní vlivy okolí. Naučí svého majitele rozpoznávat pravdu a lež. Jeho léčebné účinky se projeví při potížích a léčbě onemocnění krve, mezi nimi i tak závažné, jako jsou leukémie nebo anémie. Přiláká převážně svojí kovově černou barvou a nejvhodnější je pro znamení Beran a Vodnář.

  Více se o hematitu dozvíte zde: HEMATIT

 • Chalcedon
  Chalcedon

  Uklidňuje mysl a je balzám na nervy, tlumí nadměrnou citlivost na počasí. Pomáhá při cestování i proti psychickým a magickým útokům. Zlepšuje oba aspekty komunikace - schopnost naslouchat a porozumět, jakož i schopnost vyjadřovat své myšlenky. Zmírňuje problémy dýchacího traktu, lepší škrábání v krku, suchý kašel a onemocnění průdušek. Chalcedon je vhodný zejména pro Raky, Panny, Střelce a Vodnáře. Má široké spektrum barev, od bílé, růžové a červené, přes modrou, šedou a žlutou.
  Více zajímavostí se o něm dozvíte zde: CHALCEDON

 • Chalkopyrit
  Chalkopyrit

  CHALKOPYRIT

  V případě, že se potřebujete zbavit všech negativních myšlenek, je vhodné, být vlastníkem právě tohoto kamene. Pomůže naslouchat vnitřnímu hlasu a správně použít logické myšlení. Je vhodné jej použít jak pro meditace, tak i v případech akupunktury a akupresury. Odhalí příčinu chorob a jiných obtíží. Svému majiteli zvýší soustředěnost a vnímavost. Skvělým pomocníkem je v případech nádorových onemocnění a onemocnění mozku. Svou mosazně žlutou barvou okouzlí každého, avšak nejvhodnější je pro Ryby.

 • Chalkantit
  Chalkantit

  Dává nám vhled do věcí, předvídavost, schopnost "číst" jiných lidí, ale i chuť udělat to, co je třeba, i kdyby to nebylo příjemné. Pomáhá nám dostat do života to, co chceme, přes zručnou komunikaci. Pomáhá při artritidě, je dobrý antioxidant, pomáhá udržet pružnost cév, zadržuje v organismu vodu. Posiluje pohlavní orgány, pomáhá při plísních chodidel a nehtů. Zaujme svojí nádhernou barvou a vhodný je zejména pro Vodnáře. POZOR, je rozpustný ve vodě!

 • Chiastolit
  Chiastolit

  Zahání negativní myšlenky a zlé síly. Transformuje konflikty na soulad a nacházet řešení. Zvyšuje tvorbu mateřského mléka a uvádí do rovnováhy imunitní systém. Vhodný zejména pro Váhy. Více se můžete dozvědět zde: CHIASTOLIT

 • Chromdiopsid
  Chromdiopsid

  Chromdiopsid je kamenem prosperity a hojnosti. Jedná se o ochranný kámen, který nosíme u sebe jako talisman. Je také vhodný k umístění do prostoru, například pracovny či kanceláře, pro nové nápady a osobní rozvoj. V domě jej umístěte do dětského pokoje, či jídelny, kde Vám dobře poslouží pro zdraví, zlepšní rodinných vztahů a pohody. Vhodný je pro všechna znamení, nejvhodnější však pro býky.

 • Chryzokol
  Chryzokol

  Tento kámen se velice dobře umí vypořádat s negativní energií, a proto je velmi oblíbený. Dokáže působit na mezilidské vztahy a působí blahodárně v každém domově. Zlepšuje komunikaci, ale zároveň svého majitele upozorní, pokud je potřeba spíše mlčet. Překonává různé fobie a dodává motivaci. Z lékařského hlediska potlačuje bolesti, které vznikají při artritidě. Velice blahodárně působí na metabolismus a umí výborně léčit infekce. Jeho naleziště jsou v USA, Velké Británii, Chile, peru, Mexiku nebo Rusku. Jeho barva může být modrá, zelená nebo tyrkysová. Velmi vhodný je pro Blížence, Lvi nebo Panny.

 • Jadeit
  Jadeit

  Je považován za ochranný kámen a svému majiteli přinese do života harmonii, štěstí a přátelství. Dokáže přitahovat nejen lásku, ale také peníze. Vhodný pro prosperující podnikání. Kromě těchto vlastností umí také odhalit negativní myšlenky a přemění je na klidnou mysl. Velmi dobře dokáže uvolnit emoce, a to především podrážděnost. Odstraní z těla jedovaté látky a pomůže rychlejšímu hojení. Zvyšuje plodnost a příznivě působí také při samotném porodu. Vyskytuje se v zelené, hnědé, oranžové, levandulové, bílé, červené nebo krémové barvě. Nejvíce jej ocení Blíženci, Raci, Býci, Váhy, Ryby a Berani.
  Zjistěte si o něm více v našem blogu: JADEIT

 • Jantar
  Jantar

  Má velmi silnou očistnou a léčivou moc. Vstřebává negativní energii a přeměňuje ji v příznivé síly, které pomáhají k tomu, aby se tělo uzdravovalo svépomocí. Odbourává myšlenky, kvůli kterým jsme schopni se dostat až do fáze deprese. Jantar velmi podporuje paměť a usnadňuje naše rozhodování. Přináší klid a mír a posilňuje sebedůvěru. Skvěle působí jako vynikající přírodní antibiotikum. Uzdravuje žaludek, slezinu, játra, ledviny, močový měchýř, žlučník a napomáhá při potížích s klouby. Vhodný je pro děti. V případě novorozence nebo malého dítěte by jantar měla nosit nejprve sama matka.Ve znamení zvěrokruhu jsou mu nejblíže Blíženec, Lev a Panna.
  Navštivte náš blog pro více informací: JANTAR

 • Jaspis
  Jaspis

  Přináší klid a oporu, je velkým pomocníkem při stresu. Jaspis se objevuje ve více barvách a každá barva přísluší jedné čakře. Pohlcuje negativní energii, odstraňuje radiaci,  elektromagnetické i jiná znečištění. Z jaspisu velmi dobře účinkuje drahokamový elixír. Nejvhodnější je pro Panny, Ryby a Vodnáře.
  Mnohem více zajímavostí se o něm dozvíte přímo zde: JASPIS • Kalcit
  Kalcit

  Podporuje sebedůvěru, rychlé reakce, rozhodnost, schopnost překonávat překážky a dosahovat vytyčené cíle. Pomáhá při pocitech neklidu, výbušných emocí vzteku, dodává nám sílu při rozpouštění starých a nepotřebných myšlenkových forem, které se objevují při překonávání starého způsobu myšlení a konání. Kalcit uvádí do rovnováhy citové napětí a nahrazuje ho klidem a vyrovnaností. Má blahodárný vliv na střevní flóru a kůži. Kalcit posiluje kosti, klouby, imunitní systém. Je to duchovní kámen, který zajišťuje spojení s vyšším vědomím. Urychluje duchovní vývoj a umožňuje duši cestu, aby si po návratu do hmotného těla pamatovala zážitky z astrálního světa.
  Znamení zvěrokruhu: Rak, Lev, Ryby, Blíženci
  Barva: bílá, čirá, žlutozelená, modrá, žlutá, oranžová, zelená, hnědá, růžová, šedá, červená
  Více o kalcitu se dozvíte zde: KALCIT

 • Karneol
  Karneol

  Karneol má vynikající stabilizační schopnosti a je schopen dodat neskutečnou energii. Pomůže překonat vše, co vám znepříjemňuje život. Skvěle podporuje kreativitu a dokáže velmi dobře motivovat. Svému majiteli přinese pozitivní pohled na život. Podnikavým jedincům napomůže k prosperujícímu obchodování. Užitečný bude také pro toho, kdo trpí nějakou formou závislosti. Vyskytuje se v odstínech červené, oranžové, hnědé a růžové barvy. Vlastnit jej může každý, avšak nejvíce je vhodný pro Berany, Raky, Lvy, Panny a Kozorohy.
  Další zajímavé informace se dozvíte přímo zde: KARNEOL

 • Korál
  Korál

  Korál pomáhá urovnat emoce a přinést do života vnitřní klid a pohodu. Stabilizuje oběhový systém a pomáhá při potížích s žaludkem, jícnem a střevy. Také dokáže mírnit kašel. Vhodný zejména pro Raky a Ryby. Barvu má od červené, přes oranžovou, růžovou až do bílé.
  Více o korálu se dozvíte v našem blogu: zde

 • Křišťál
  Křišťál

  Tento kámen nás pomáhá vidět takové, jací jsme. Je nejúčinnějším léčivým krystalem a zesilovačem energie. Pokud jej umístíme na noční stolek, zbaví nás nespavosti a postará se o příjemné sny. Pomáhá odstraňovat karmické zátěže. Je nejuniverzálnějším kamenem tím, že pomáhá při všech potížích a onemocněních, uvádí tělo do rovnováhy. Používá se k zastavení krvácení, léčí popáleniny a kožní nemoci. Vhodný pro znamení Kozoroh, Lev, Rak a Ryby.
  Více o tomto kameni zde: Léčivý kámen KŘIŠŤÁL

 • Kunzit
  Kunzit

  Ochranný kámen, který velmi dobře chrání před veškerými okolními negativními vlivy. Navíc svého majitele naučí dávat lépe najevo své myšlenky a pocity. Používá se také jako talisman při porodu, aby chránil maminku i její děťátko. Velice dobře působí také proti stresovým situacím a v případech depresí. Vyskytuje se v čiré, žluté, fialové, zelené nebo růžové barvě. Majitelem může být každý, kdo si jej oblíbí i když náleží Beranům, Vahám, Štírům a Býkům.

 • Labradorit
  Labradorit

  Je ochranným kamenem, jež vnáší světlo do života. Vytváří bariéru vůči negativní energii. Potlačuje strach a nejistotu. Zklidní příliš aktivní mysl tak, aby bylo možné načerpat energii pro myšlenky nové. Přináší sílu a vytrvalost. Reguluje metabolismus a napomáhá léčit poruchy mozku a očí. Přináší velkou úlevu od stresu, uzdravuje nachlazení, dnu a revmatismus. Vhodný pro všechny Střelce, Kozorohy, Ryby a Vodnáře.
  Více se dozvíte v našem blogu: LABRADORIT

 • Lapis lazuli
  Lapis lazuli

  Nazýván také lazurit. Tento kámen se mimo nádherně modré barvy vyznačuje tím, že dokáže odbourat stres a navodit pocit naprostého klidu a míru. Lapis lazuli umožňuje navázat kontakt s duchovnem a také rozpoznat hrozbu duševního útoku.  Díky němu jsou lidé schopni převzít odpovědnost za vlastní život a lépe si uvědomit sám sebe. Umožní nám jasný pohled a napomůže rozvoji tvůrčích schopností. Upevňuje milostné i přátelské vztahy a odstraní utrpení nebo krutost. Je skvělým pomocníkem v případě depresí. Dokáže potlačovat bolesti v případě migrény a nebo při bolestech hlavy. Snižuje krevní tlak a celkově podporuje imunitní systém. Nejvhodnější je pro Býky, Váhy a Střelce.
  O jeho kráse i vlastnostech se více dozvíte zde: LAPIS LAZULI

 • Larimar
  Larimar

  Tento kámen byl objevený teprve nedávno. Díky němu jsme schopni vyřešit zdánlivě neřešitelné problémy a získat životní nadhled. Přináší klid a vyrovnanost. Je velmi vhodným kamenem pro hluboké meditace. Skvělým pomocníkem je hlavně v období stresu, jelikož nám pomůže zachovat klid.Zároveň nás naučí nespoléhat se na pomoc druhých. Povzbuzuje mozkovou činnost, léčí horní cesty dýchací a také je nápomocen při problémech s krkem a chrupavkami. Jeho nádherně modrá barva uchvátí naprosto každého. Vhodný nejen pro znamení Lva.
  Více o larimaru se dozvíte zde: larimar

 • Lávový kámen
  Lávový kámen

  Lávový kámen pochází ze samotného sopečného nitra Země a ukrývá v sobě neskutečné množství energie. Skvěle dokáže posílit naše sebevědomí a rozvinout kreativitu. Je to velice blahodárný čistič energie. Dokáže pohltit veškerou negativní energii a přináší tak svému majiteli do života sílu, povzbuzení a duševní pohodu, což oceníme především v dnešníuspěchané a hektické době. Okouzlí vás nejen svým jedinenčým vzhledem a pozitivními vlastnostmi, ale také temně šedou až černou barvou. Ve znamení zvěrokruhu jej ocení všechna znamení, nejvíce však Váhy, Štír a Kozoroh.
  Zajímavé informace o lávovém kameni se dozvíte zde: LÁVOVÝ KÁMEN

 • Lepidolit
  Lepidolit

  Lepidolit je kamenem, který odbourává stresy, jež nás provázejí v každodenním životě. Svého majitele zbavuje negativních emocí a přináší mu klidné a vyrovnané myšlenky. Dokáže zbavit závislostí a usnadňuje rozhodování. Velice dobře dokáže pohlcovat škodlivé vyzařování z počítačů. Podporuje imunitní systém a pomáhá při epilepsii. Nejvhodnější je pro znamení Vah a zaujme svojí růžovofialovou barvou. Více zajímavostí se o něm dozvíte zde: LEPIDOLIT

 • Magnetit
  Magnetit

  Magnetit je kámen obdařený silnou kladně - zápornou polaritou. Dokáže dodat spoustu energie a také velice dobře uklidňovat. Pomáhá při meditaci nebo při telepatii. Jelikož má, jak už jeho název napovídá velice silné magnetické účinky, přitahuje ke svému majiteli lásku, oddanost a věrnost. Vyskytuje se v šedočerné nebo černé barvě a vhodný je zejména pro Berany, Panny a Vodnáře.
  Více se o něm dozvíte přímo zde: MAGNETIT

 • Magnezit
  Magnezit

  Magnezit je kámen vhodný pro meditování, přináší potřebný klid a soustředění, oproštění od všeho kolem. Pomáhá rozvoji mozku a konstruktivnímu myšlení, je také vhodný pro studium a sebezdokonalování. Svého majitele zbavuje stresu a podporuje jeho asertivitu.Zabraňuje vzniku arteriosklerózy a anginy pectoris. Pomáhá preventivně proti srdečním poruchám. Udržuje v rovnováze tělesnou teplotu, snižuje horečku i zimnici. Vhodný zejména pro Váhy, Vodnáře a Berany. Má bílou, žlutou až šedou barvu.
  V našem blogu se dozvíte více informací: MAGNEZIT

 • Malachit
  Malachit

  Je ochranitelským kamenem, který zesiluje kladné i záporné energie. Navíc pomáhá svého majitele oprostit od potíží spojených s psychikou stresem.Výborným pomocníkem je pokud chcete získat trpělivost, vyrovnanost a odpovědnost. Dokáže skvěle chránit před zářením všeho druhu. Slouží k ochraně dětí, protože brání pádům. Nutno dodat, že je to všestranný léčivý kámen. Pomáhá při artritidě, epilepsii, zlomeninách, nádorech a mnoha dalších zdravotních potížích. Svojí nádhernou zelenou barvou oslní každého, nicméně nejvíce jej ocení Býci, Štíři, Střelci a Kozorozi.
  Více se o něm dozvíte v našem blogu: MALACHIT

 • Měď
  Měď

  Měď je načervenalý kov, bez kterého by jsme se v dnešním světě asi těžko obešli. Ovšem pro člověka má i další blahodárné účinky na tělo. Je součástí kolagenu, který je důležitou částí kůže, pojivových tkání a kostí. Podílí se na stavbě kostí i centrálního nervového systému. Má také protizánětlivé účinky a zmírňuje křeče. Vhodná především pro jedince ve znamení Býka.
  Více o mědi se dozvíte zde: MĚĎ

 • Měsíční kámen, opalit
  Měsíční kámen, opalit

  Měsíční kámen je kamenem nových počátků. Je velmi silně spjat s Měsícem, což napovídá už jeho jméno. Dokáže uklidnit přehnané reakce a udržuje mužskou a ženskou energii. Používá se ke zklidnění hyperaktivních dětí. Má výborný vliv na reprodukci, těhotenství, porod i kojení. Pomáhá vstřebávat živiny a vylučuje jedovaté látky ven z těla. Elixír z něj se používal proti nespavosti. Jeho barva může být krémová, bílá, zelená, žlutá nebo modrá a vhodný je zejména pro Raky, Štíry, Panny, Ryby a Váhy.
  Opalit je syntetický měsíční kámen, který má nádhernou mléčnou až průsvitnou barvu a krásné modré a oranžové odlesky.

  O opalitu se více informací dozvíte zde: OPALIT
  Více o měsíčním kameni se dozvíte zde: MĚSÍČNÍ KÁMEN

 • Mokait
  Mokait

  Mokait je kamenem mnoha barev. Odstraňuje pesimismus, starosti a těžké sny. Pomáhá při problémech s dýcháním, uvolňuje kašel. Tento kámen pomáhá léčit řezné rány. Vhodný je zejména pro Ryby, Panny a Vodnáře.

 • Nefrit
  Nefrit

  Nefrit se vyskytuje ve všech odstínech zelené barvy. Také se mu říká ledvinový kámen, jelikož dokáže vyléčit ledvinové kameny. Velmi účinný kámen při emocionálních problémech. Ochraňuje před nástrahami okolí. Je určen zejména pro děti, které mají problém s navázáním přátelství. Nejvíce se hodí pro Váhy a Ryby.

 • Obsidián
  Obsidián

  Kámen, který velice rychle disponuje neskutečnou silou a má mimořádné účinky, ale také dvojí charakter. Nejenže dokáže velice dobře ochránit svého majitele, ale taktéž může být zneužíván těmi, jež mají zlé úmysly. Dokáže vytvořit silný štít proti všemu negativnímu a navíc umí velice dobře odkrývat pravdu. Výborný je při potížích s klouby a při artritidě. Zbavuje tělo jedovatých látek. Jeho barva může být černá, temně šedá nebo červenohnědá. Vhodný nejen pro Kozorohy a Štíry.
  Více o obsidiánu se můžete dozvědět v našem příspěvku na blogu: OBSIDIÁN

 • Olivín
  Olivín

  Minerál, který výborně odstraňuje stres a zvyšuje sebevědomí. Je velmi účinný jako čistič a neutralizuje přítomnost jedovatých látek. Potlačuje žárlivost zlost a lítost. Dokáže srovnat manželské nebo mezilidské problematické vztahy. Napomáhá každému, kdo až doposud nebyl schopen přijmout odpovědnost za vlastní život nebo nedokáže přiznat vlastní chyby.Má velmi uklidňující účinky a pomáhá překonat hypochondrii. Posiluje zrak a léčí žaludeční vředy. Velmi příznivě působí na kůži, napomáhá srdci, plicím a trávícímu traktu. Doporučeno zejména pro Panny, Váhy a Kozorohy.
  Více se můžete dozvědět v našem příspěvku na blogu: Olivín


 • Onyx
  Onyx

  Skvělý kámen v případech řešení obtížných životních situací a nebo velkého stresu. Posiluje logické myšlení a nabádá nás k opatrnosti. Posiluje imunitní systém, zklidňuje nervovou soustavu, léčí artritidu, sluch, játra a je vynikajícím pomocníkem při chronické únavě. Jeho barva může být modrá, bílá, šedá, červená, žlutá, hnědá i černá. Panna, Lev nebo Kozoroh jej ocení nejvíce.
  Více informací zjistíte v našem blogu: ONYX

 • Opál
  Opál

  Skvělý kámen, který přináší lidskému tělu mnoho pozitivního. Nejenže překonává trému a zmírňuje deprese, ale dokáže také uklidnit agresivní chování nebo léčit emoce. Odjakživa je spojován s láskou, vášní, erotikou a touhou. Dokáže čistit naše srdce i mysl. Ze zdravotního hlediska je skvělým pomocníkem při leukémii nebo epilepsii. Podporuje klidný spánek a posiluje imunitní systém. Léčí Parkinsonovu nemoc a také zmírňuje horečky. Vyskytuje se v mnoha barvách. Můžete jej vidět růžový, béžový, modrý, hnědý, žlutý, zelený, červený, fialový, oranžový, černý nebo bílý. Nejvhodnější pro Váhy, Střelce a Panny.
  Navštivte náš blog, ve kterém se dozvíte více: OPÁL

 • Orgonit
  Orgonit

  Odstraňuje vše negativní z vašeho okolí.

 • Perleť, mušlovina
  Perleť, mušlovina

  Perleť a mušlovina jsou skvělými  minerály pro výrobu šperků. Jejich působivý perleťový povrch je zárukou elegance a vytříbeného vkusu. S perletí se můžeme setkat v mnoha odstínech. Perleť dodává odvahu a zvyšuje sebevědomí. Vzhledem ke svému složení posiluje kosti, pomáhá při pálení žáhy a zmíňuje deprese. Nejvhodnější je pro znamení Ryby a Rak.

 • Pietersit
  Pietersit

  Říká se mu také "kámen bouří" nebo "kámen blesku", neboť jeho účinky jsou velice silné. Do života přináší odvahu a sebevědomí a jak už sám jeho název napovídá, je vhodný při řešení bouřlivých konfliktů a hádek. Bezpečně odstraňuje blokády, způsobené psychickým stavem. Také dodá energii v případech, kdy máte pocit, že se nemůžete posunout nikam dál. Vynikající je pro podporu metabolismu, regulaci krevního tlaku nebo při potížích s chodidly. Okouzlí svými jiskřivými barvami v odstínech šedé až černé, zelené, modré a zlaté. Nejvhodnější pro Střelce a Štíry.

 • Prehnit
  Prehnit

  Skvělý kámen, který má tu moc léčit samotného léčitele. Říká se o něm, že je také kamenem nepodmíněné lásky. Umožní svému majiteli zbavit se všeho, co již ve svém životě nepotřebuje. Úžasné účinky má, pokud se položí do zahrady. Přináší naprostou souhru člověka s přírodou. Vynikajícím pomocníkem se stává v případě hyperaktivních dětí. Dokáže proniknout ke kořenům nemocí. Umí stabilizovat zhoubné nádory a je nápomocen při poruchách krve. Jeho výskyt je největší v Jižní Africe. Může být bílý, hnědý, žlutý nebo zelený. Vhodný je ke všem znamením zvěrokruhu.

 • Pyrit
  Pyrit

  Skvělý kámen pro odstranění únavy a také na zlepšení paměti. Nedovolí, aby se do Vašeho těla dostala negativní energie a navíc podporuje imunitu a obranyschopnost organismu. Jeho zlatá třpytivá barva okouzlí každého. Vhodný je nejen pro Kozorohy.

  Více o pyritu se dočtete v našem blogu: PYRIT

 • Rodochrosit
  Rodochrosit

  Skvělým kamenem pro všechny, kteří se cítí být zbyteční nebo nemilovaní je právě rodochrozit. Navíc dokáže zbavit stresu a celkově uvolnit tělo. Pomůže sportovně založeným lidem k tomu, aby měli na svůj výkon dostatek energie. Velmi vhodný je pro nastávající maminky, kdy jim usnadní nejen početí, ale také zvládnout příchod nového života na svět. Rodochrozit se pyšní růžovou až oranžovou barvou. Vhodný pro všechny Lvy a Štíry.

 • Rodonit
  Rodonit

  Napomáhá při rozhodování a zvyšuje sebedůvěru. Říká se o něm také, že je to kámen cestovatelů, jelikož svého majitele dokáže zrychleným tepem upozornit na možné nebezpečí.  Přináší klid v momentech, kdy se ocitnete ve stresových situacích. Posiluje imunitní systém a je vhodný také při zánětech kloubů. Jeho barva je růžová až růžovočervená. Vhodný je zejména pro znamení Býk a Rak. Více se o tomto skvělém kameni dozvíte zde: RODONIT

 • Rubín
  Rubín

  Není snad nikdo, kdo by nepoznal nádherně hlubokou rubínově červenou barvu, kterou se pyšní právě rubín. Jeho největší moc spočívá v tom, že dokáže upozornit svého nositele před nebezpečím. A to tak, že se jeho odstín změní na tmavší. Přináší lásku do života a napomáhá manželům k tomu, aby byli ve svém svazku šťastní. Bývá nazýván také kamenem krve. Čistí cévy, napomáhá krevnímu oběhu a zlepšuje činnost srdce. Ocení jej nejen Raci, Štíři, Berani a Lvi, ale každý, kdo věří v jeho přirozenou moc. Více se o rubínu dočtete v našem příspěvku na blogu: O rubínu

 • Rudraksha
  Rudraksha

  Boží slzy, nebo také Rudraksha, nejsou kameny, nýbrž semínka ze stále zeleného stromu - Elaeocarpus ganitrus. Tato semena v sobě ukrývají obrovské léčivé účinky, velké množství energie a ukazují nám tu správnou cestu. Vytváří kolem sebe neviditelný štít proti negativním vlivům. Více se dozvíte zde: RUDRAKSHA

 • Růženín
  Růženín

  Je kamenem lásky a umění, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a dobra. Je označován jako "kámen umělců" prohlubuje fantazii a tvůrčí myšlení. Dokáže zacelit rány srdce, které jsme dostali od našich bližních. Vzbuzuje radost ze života, proto je velmi vhodný pro malé děti. Pomáhá odpouštět, přináší mír a harmonii.Vhodný pro Býky a Váhy.

  Více se o růženínu dozvíte zde: RŮŽENÍN

 • Safír
  Safír

  Nádherný modrý drahokam uklidňuje myšlenky a zbavuje stresu.Přináší celému tělu uvolnění od celkového napětí. Je výborný na léčení a čištění čaker. Podporuje soustředění a přitahuje k majiteli dary všeho druhu. Tento krystal potlačuje deprese a uklidňuje mysl, kterou zbavuje nežádoucích myšlenek. Blahodárně působí na oči, odstraňuje nečistoty a stres. Léčí krevní poruchy a potlačuje nadměrné krvácení, posiluje cévy a zvyšuje jejich pružnost. Vhodný zejména pro Panny, Vodnáře a Ryby.
  Podívejte se na více informací o něm zde: SAFÍR

 • Sagenit
  Sagenit

  Jeden z nejkrásnějších kamenů, kterému se též říká Andělské vlasy. Přináší do života pozitivní energii a energii negativní dokáže vytlačit. Učí nás odpouštět, a tím přinese do našeho života pocit klidu a vyrovnanosti. Velmi vhodný je v případech, kdy se neustále vracejí a opakují nemoci. Výborný je na odstraňování vší, blech a různých jiných parazitů. Jeho vzhled je bezbarvý nebo kouřový a uvnitř je propletený hnědými, zlatými, červenými nebo černými liniemi a ocení jej zejména Lvi.

 • Sardonyx
  Sardonyx

  Nádherný sardonyx je kamenem s obrovskou silou a s výbornými ochrannými schopnostmi. Napomáhá kvalitnímu vztahu mezi rodičem a dítětem. Napomáhá jim ke vzájemnému pochopení a vnímání. Také do manželských i partnerských vztahů přináší stabilitu a štěstí. Ze zdravotního hlediska podporuje imunitní systém nebo skvěle zahání nespavost a deprese. Upoutá vás různými barvenými variantami a jedinečnou originální kresbou. Je vhodným kamenem převážně pro znamení zvěrokruhu Blíženec, Rak, Býk a Kozoroh. Další zajímavé informace se o něm dozvíte zde: sardonyx

 • Selenit
  Selenit

  Selenit je také označován jako Pouštní růže nebo jako Andělský kámen. Je skvělým kamenem především pro meditace.  Velký kus selenitu se dá použít v domě, aby přinesl klid, mír, lásku a pohodu celé rodině. Jeho barva může být bílá, oranžová, modrá, hnědá nebo zelená. Vhodný nejen pro Býky.
  Více se o selenitu dozvíte v našem blogu: SELENIT

 • Septárie
  Septárie

  Septárie nebo také řečeno "Dračí kámen" je složený z krystalů kalcitu, aragonitu a chalcedonu. Má v sobě tedy silné účinky všech tří léčivých kamenů. Podporuje regeneraci celého organismu a zmírňuje bolesti všeho druhu. Je skvělým pomocníkem při studiu, protože posiluje paměť a stimuluje mozkovou činnost. Vyskytuje se v barvě šedé, žluté nebo růžové a nejvíce harmonizuje s Kozorohy a Štíry.
  O tomto nádherném kameni se více dozvíte zde: SEPTÁRIE

 • Serafinit
  Serafinit

  Je nazýván také strážným krystalem. Používá se jako talisman nejen k ochraně majetku, ale také aby nás ochraňoval před námi samotnými. Pomůže nám naplnit naše životní cíle a ukázat správnou cestu, kterou se máme vydat. Zvyšuje imunitu a reguluje krevní tlak. Ocení jej zejména jedinci narození ve znamení Ryb.

 • Serpentin
  Serpentin

  Serpentin je vhodný pro meditace a emocionální očistu. Dokáže přilákat lásku a bohatství. Tento kámen pomáhá při jednáních, při prosazení vlastních názorů, ovšem laskavě a s rozvahou. Serpentin je krystal, který nám pomáhá s láskou i při pocitech osamělosti. Vhodný zejména pro Berany, Býky, Váhy a Blížence.

 • Shiva lingam
  Shiva lingam

  Velice posvátný a vzácný kámen s jediným nalezištěm na světě, které najdete v Indii na dně řeky Narmady. Velice hojně se používá převážně k meditacím a je skvělým kamenem pro komplexní zdraví. Jeho vejčitý tvar znázorňuje mužskou energii a barevné plochy na něm zase energii ženskou. Vyskytuje se především v hnědé barvě, ale výjimkou není ani šedá, béžová nebo červená. Vhodný je nejen pro Ryby a Raky, ale i pro všechna ostatní znamení.
  Více se o něm dozvíte zde: Shiva lingam

 • Sluneční kámen
  Sluneční kámen

  Kámen nabitý pozitivní energií, který prozáří každý domov. Zvyšuje intuici a potlačuje závislost. Napomáhá pozitivnímu myšlení a svému nositeli nedovolí dostat se do stresu nebo psychické nepohody. Velice dobře odstraňuje problémy a potíže. Jeho barva je žlutá, červenohnědá nebo oranžová. Vhodný je zejména pro Váhy nebo Ryby.

 • Smaragd
  Smaragd

  Podporuje komunikaci a zlepšuje paměť. Přináší domácí štěstí a lásku do života. Je velmi inspirativním kamenem a přináší velkou trpělivost. Uklidňuje horečku, léčí nervy a zabraňuje stresu. Používá se také jako protijed. Každého okouzlí svoji nádherně zelenou barvou. Vhodný zejména pro Raky a Býky.
  Pro více informací se podívejte do blogu: SMARAGD

 • Sodalit
  Sodalit

  Senzační léčivý kámen vhodný do každého prostředí, kde je zapotřebí týmová práce. Chrání před konflikty, zvyšuje kreativitu a napomáhá lepší komunikaci. Posiluje nervový a imunitní systém. Pomáhá zbavit se strachu a fobií. Vhodný je pro Střelce a Panny. Jeho barva je bílá, šedá nebo modrá.
  V našem blogu se dozvíte mnohem více: SODALIT

 • Sugilit
  Sugilit

  Chrání před všemi traumaty a šoky. Je vynikajícím pomocníkem pro všechny, kteří trpí autismem. Známý je také jeho pozitivní vliv na AIDS v počátečním stadiu. Posiluje imunitní systém a je vhodný pro Ryby, Střelce, Vodnáře a Panny. oslní svoji fialovou barvou.
  Zjistěte si o něm mnohem více zde: SUGILIT

 • Šungit
  Šungit

  Jeho jediné naleziště je v severním Rusku v Karélii. Šungit má velice silné antigeopatogenní účinky, proto je vhodné jeho použití v blízkosti spotřebičů, jako například počítačů, mobilních telefonů, mikrovlnných trub nebo televizních přijímačů. Geologicky je nejstarší horninou na Zemi a obsahuje v sobě naprosto všechny minerály, jež jsou obsaženy v periodické tabulce. Šungit pohlcuje veškeré škodlivé látky a proto je velmi vhodný jím upravovat také vodu. Působí po všech směrech velice blahodárně na lidský organismus a zdraví celkově. I když je jeho barva černá, nenechte se odradit tímto dokonalým kamenem. Neměl by chybět žádnému sběrateli kamínků a určitě jej ocení zejména Ryby, Panny a Raci.
  O tomto skvělém kameni se více dozvíte zde: ŠUNGIT

 • Tanzanit
  Tanzanit

  Tanzanit je jedinečný kámen, který má blahodárné vlastnosti pro naše tělo i duši. Byl objeven teprve nedávno a původně byl považován za safír. I přes své mládí zaznamenal téměř okamžitě obrovskou popularitu ve šperkařství. Oblíbily si jej známé osobnosti, což napomohlo k jeho proslavení. Má blahodárné účinky na sluch, vlasy pokožku, hlavu, krk, ledviny i nervy. Nejvíce je vhodný pro Kozorohy, Střelce a Vodnáře. Další skvělé informace o něm, se dozvíte přímo zde: TANZANIT.

 • Topaz
  Topaz

  Topaz podporuje kreativitu a zdravou sebedůvěru. Do života přináší radost, štěstí a pozitivní energii. Dokáže upozornit na jedy a chrání před náhlou smrtí. Velmi dobře působí na regeneraci kůže, a proto je často používaný při popáleninách nebo po operacích, aby se rány dříve zahojily. Jeho barvy jsou modrá, čirá, zelená, hnědá nebo růžová a vhodný je zejména pro Blížence, Lvy, Štíry, Střelce a Berany.
  Zjistěte o něm více přímo zde: TOPAZ

 • Tsesit
  Tsesit

  Velmi vzácný a výjimečný minerál, který se těží pouze v Namibii. Introvertním lidem dokáže překonat svůj handicap tak, že budou schopni se více otevřít. Je schopný zbavit člověka nočních můr a přinést tak klidný spánek. Podporuje tvorbu červených krvinek a uzdravuje játra. Skvělým kamenem je také pro meditaci. Nejvhodnější je pro znamení Kozoroha a Štíra. Mnoho dalších informací se o něm dozvíte zde: TSESIT.

 • Turmalín
  Turmalín

  Turmalín je vynikajícím kamenem zejména v období, kdy řešíme důležité věci nebo životní rozhodnutí. Napomáhá zbavit se stresu a přivést svého majitele do klidu a pohody. Přináší úlevy od bolesti a dokáže léčit téměř celé tělo. Vyskytuje se v mnoha barvách. Nejvíce bezbarvá, růžová, hnědá, červená, žlutá, zelená, modrá, černá, fialová nebo i vícebarevná. Vhodný pro Štíry, Raky, Váhy a Kozorohy.
  Z našeho blogu se o turmalínu dozvíte více: TURMALÍN

 • Tygří, býčí, sokolí oko
  Tygří, býčí, sokolí oko

  Tygří oko je skvělým kamenem, který dokáže ochránit před všemi formami nebezpečí. Používá se jako talisman a dodává velkou energii a sílu. Dokáže odbourat závislost na ostatních lidech a zbavit depresí. Je vynikajícím kamenem pro zmírnění stresu a velmi dobře pomáhá při léčbě poruch osobnosti. Velmi dobře léčí zrak a napomáhá při nočním vidění. Oblíbeným bude nejen pro Blížence, Panny a Lvi. Jeho nádherná barva v hnědých a medových odstínech okouzlí doslova každého. Tento krásný kámen a více informací o něm naleznete zde: Tygří oko
  Variantou tygřího oka v černo-šedé barvě je sokolí oko. Tento druh minerálu je vhodný k uzemňování. Také je kamenem hojnosti a při umístění v rohu místnosti nebudete trpět nedostatkem. Je vhodný při odstraňování negativních myšlenek a vidění věcí v širších souvislostech. Odstraňuje myšlenkové stereotypy. Povzbuzuje k optimismu a potlačuje sklon k obviňování druhých. Z léčebného hlediska zlepšuje funkci střev, také oběhového systému a nohou.
  Býčí oko je další odrůdou tygřího oka. Má barvu přecházející do červena. Přináší povzbuzení v případech letargie, což je stav lhostejnosti, neaktivity a ospalosti, které mohou být spojené s nemocí nebo jinou zátěží. Je kamenem živelné energie, která prostupuje celým tělem a dodává sílu a energii. Odstraňuje křeče a pomáhá léčit zlomené kosti. Má krásnou červenou až červenohnědou barvu. Vhodné zejména pro jedince narozené ve znamení Býka, Blížence a Štíra.Krásný kámen, o kterém se více dozvíte zde: Býčí oko

 • Tyrkys, tyrkenit (howlit)
  Tyrkys, tyrkenit (howlit)

  Tyrkys je ochranný kámen, který pomáhá rozpouštět negativní pocity, je velmi dobrým ochráncem před vším zlým. Léčí duši, nechává vyniknout vnitřní kráse. Podporuje komunikativnost a rozhodnost v práci. Ochraňuje před nebezpečím jiných, ale i v sobě samých. Nejlépe funguje, pokud je zasazen do stříbra. Působí protizánětlivě, léčí žaludek, záněty plic a pomáhá při dně. Tyrkys je vhodný pro Střelce a Vodnáře. Tyrkenit je syntetický tyrkys.
  Více se dozvíte zde: TYRKYS

 • Ulexit
  Ulexit

  Nádherný kámen, kterému se říká také televizní kámen má skvělý vliv především na oči. Jako elixír se používá na vyhlazování vrásek. Je velmi vhodným kamenem pro léčbu deprese nebo v případech nervového vyčerpání. Navíc dokáže být nápomocen v případech snižování hmotnosti, jelikož dokáže výrazně omezit chuť k jídlu.

 • Unakit
  Unakit

  Výborný kámen pro meditace a také pro věštění z koule. Je skvělým pomocníkem všude tam, kde se ve velkém vyskytuje stres a neklid. Má vynikající pozitivní energii. Za zdravotního hlediska je vhodný zejména pro ty, jež mají za sebou náročnou operaci. Detoxikuje organismus a je vynikajícím kamenem, který dokáže v těhotenství ochránit matku i plod. Jeho zelenooranžová barva oslní nejen Váhy a Býky.
  V našem blogu se dozvíte mnohem více: UNAKIT

 • Vltavín
  Vltavín

  Meteorit, který dopadl na Zemi....přesně to je tento velmi vzácný kámen. Známý je také pod jménem moldavit. V dřívějších dobách se používal hlavně jako amulet pro štěstí a nebo také v případech zvýšení plodnosti. Svému majiteli navíc pomůže získat a udržet si optimistický pohled na svět. Navíc je velmi inspirativním kamenem, který vás povede neustále kupředu a přinese řešení ke každému problému. Jeho barva je temně zelená a ocení jej nejen Blíženci.
  Více se o něm dozvíte přímo zde: VLTAVÍN

 • Záhněda
  Záhněda

  Je kámen, který skvěle funguje proti stresu a zároveň pomáhá překonat obtížné situace. Dokáže pomoci při pocitech strachu a v případě deprese dokáže uklidnit. Odstraňuje komunikační problémy a zvyšuje soustředěnost. Záhněda přináší úlevu od bolesti a vzhledem k tomu, že je přírodně ozářena, působí výborně při léčbách spojených s chemoterapií a radioaktivitou. Zvyšuje odolnost nervové soustavy, potlačuje křeče a přináší úlevu od bolestí hlavy. Vhodný především pro Kozorohy.
  Zjistěte o tomto léčivém kameni více přímo zde: ZÁHNĚDA

 • Žraločí zub
  Žraločí zub

  Fosilie žraločího zubu, jedná se o zkamenělinu. Využívá se jako talisman, nejčastěji jako přívěsek.

 • 2 799 Kč vč. DPH 100 Skladem
  Okouzlující český granát je zárukou mimořádné elegance v každém okamžiku. Ať už jej zvolíte pro slavnostní příležitost nebo jako doplněk pro každý den. Ke všem granátovým šperkům obdržíte certifikát o pravosti.
 • 659 Kč vč. DPH 50 Skladem
  Nádherný měsíční kámen, jako elegantní prstýnek doplní skvěle vaši ruku. Jeho unikátní odlesky upoutají na první pohled. Měsíční kámen je pečlivě usazený do stříbrného lůžka.
 • 2 599 Kč vč. DPH 100 Skladem
  Skvostná stříbrná brož osázená pravým českým granátem. Ozdobná brož má tvar  elegantního kruhu a skvěle doplní vaše sako, svetřík či šál. Krásné zpracování v rudé barvě - barvě lásky.
 • 1 214 Kč vč. DPH 50 Skladem
  Luxusní jantarové náušnice jsou nepřehlédnutelným doplňkem. Můžete si vybrat hned ze dvou barevných varinat ve filtru. Zapínání je rychlé a pohodlné díky klapce.
 • 1 075 Kč vč. DPH 50 Skladem
  Krásný přívěsek s medovým jantarem ozdobí skvěle váš dekolt. Máte na výběr hned ze dvou barevných variant ve filtru. Podívejte se také na naše doporučené položky.
 • 565 Kč vč. DPH 99 Skladem
  Neobyčejný a jedinečný šperk v podobě stříbrného přívěsku s andělíčkem. Nechte se okouzlit krásným jantarem. Anděl je symbol ochrany a pochopení.
 • 1 299 Kč vč. DPH 100 Skladem
  Luxusní stříbrná brož s pravým českým granátem. Motivem je zde zářivá květina. Český granát je odedávna známý jako kámen lásky a vášně.
 • 1 199 Kč vč. DPH 20 Skladem
  Luxusní stříbrný prstýnek s nádherným safírem. Nechte se okouzlit jeho výraznou barvou. Skvěle se hodí na jakoukoliv příležitost. Vybírejte tu správnou velikost. 
 • 599 Kč vč. DPH 20 Skladem
  Elegantní stříbrný prstýnek s mocným tyrkysem, který si zamilujete na první pohled. Skvěle ozdobí vaši ruku a můžete vybírat hned z několika velikostí. 
 • 699 Kč vč. DPH 20 Skladem
  Nádherný tyrkysový prstýnek, který skvěle ozdobí vaši ruku. Vybírejte z několika velikostí ve filtru a podívejte se také na naše doporučené produkty.
 • 1 299 Kč vč. DPH 199 Skladem
  kopírovaný produkt náušnice dle kódu 1868 přívěsek rozměrově stejný, celková délka 22 mm, hmotnost 1,5 g cena a dodavatel jsou OK
 • 1 099 Kč vč. DPH 100 Skladem
  Larimar je jedním z nejvzácnějších a nejkrásnějších drahokamů na celém světě. Jejich okouzlující barva moře a jedinečná kresba jim dodávají na půvabu. Ozdobte se tímto stříbrným prstenem s larimarem v extra jakosti.
 • Limitována nabídka
  689 Kč vč. DPH 999 Kč 98 Skladem
  Sleva!
  Nádherné stříbrné náušnice s krásným jantarem rozzáří každou ženu. Podívejte se na naše doporučené produkty a vytvořte si dokonalou jantarovou sadu podle vašich představ. 
 • 1 199 Kč vč. DPH 19 Skladem
  Nechte se ozdobit tímto jedinečným stříbrným prstenem se vzácným rubínem. Kombinace stříbra a kamene je prostře báječná. Podívejte se na celou naši nabídku šperků s rubíny a vytvářejte si jedinečné vkusné sady.
 • 449 Kč vč. DPH 100 Skladem
  Nádherná kombinace jantaru a zeleného avanturínu působí velmi něžně, a proto budou tyto korálky nejen krásným doplňkem pro vaše děťátko, ale také skvělým pomocníkem při bolestech a posílení imunitního systému.
 • 1 199 Kč vč. DPH 100 Skladem
  Nádherná stříbrná souprava s australským opálem v poutavé růžové barvě je doslova okouzlující. Souprava se skládá z náušnic na klapku a přívěsku s pevným očkem. Komplet je lehce zdoben čirými zirkony.
 • Limitována nabídka
  549 Kč vč. DPH 699 Kč 20 Skladem
  Sleva!
  Okouzlující prsten ve tvaru srdíčka, zdobený syntetickým růžovým opálem, který si okamžitě zamilujete. Prsten je navíc zdobený třpytivými zirkony, které dodají šperku ten správný šmrnc.
 • 1 499 Kč vč. DPH 100 Skladem
  Luxusní přívěsek s rudým českým granátem a zeleným vltavínem, tyto kameny jsou chloubou naší země. Ozdobte si svůj dekolt tímto nepřehlédnutelným stříbrným přívěskem. 
 • 599 Kč vč. DPH 20 Skladem
  Nádherný stříbrný prstýnek s kouzelným modrým achátem. Achát představuje skvělého pomocníka při posílení sebedůvěry a zbavuje tělo škodlivých toxinů.
 • 1 619 Kč vč. DPH 20 Skladem
  Luxusní prsten v kombinaci perly a českého granátu. Požadovanou velikost prstenu si vyberete ve filtru. Samozřejmostí je certifikát, který dokládá jeho pravost.

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat