Hodinky

Podkategorie

Aktivní filtry

Luxusní a jedinečné hodinky, které budou nejen krásným doplňkem, ale pomohou vám hlídat si čas. Toho má v dnešní době každý málo. Mít hodinky na ruce, je známkou toho, že si vážíte času nejen svého, ale i druhých. Dáváte přednost hodinkám oszeným českými granáty, čirými kamínky, nebo bez kamínků? U nás si můžete vybrat z náramkových hodinek celokovových, či v kombinaci s kůží, ze stříbra i ocelové. Také nabízíme nástěnné hodiny vyrobené z léčivých kamenů pro dekoraci Vašeho domu či bytu. Podívejte se na ně zde: Hodiny a hodinky s kameny

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze