Tsesit 2352

Kámen: tsesit
Velikost: 2 - 3 cm
Barva: kovově černá
Naleziště: Namíbie
ILUSTRAČNÍ FOTO.
Dodáváme se šňůrkou.

Více informací

Kód skladu: 170402352
Nový produkt

849 Kčvč. DPH

Skladem

- +

Informace

Objevte sílu ve vzácném Tsesitu. Tento minerál je stále vzácnější a těžce se shání. Minerál můžete nosit stále u sebe v podobě jedinečného přívěsku, a využívat tak jeho pozitivní sílu. 

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu.
Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče.

TSESIT
V tělesné oblasti přispívá ke zlepšení prokrvení stejně jako k tvorbě červených krvinek. Buňky jsou lépe zásobeny kyslíkem. Je povzbuzen průtok lymfy. Často je hlášeno, že jsou posilovány samouzdravující síly a že se zlepšuje hojení jizev. Výkonnost a vitalita mohou být zlepšeny. Tsesit má vliv i na zmírnění menstruačních problémů. Jiné osoby hlásí, že zjišťují, že mohou opět hluboce spát, netrápí je zlé sny a spí klidně celou noc. Tsesit zmenšuje jizvy, mírní problémy přechodu, psychicky odůvodněné srdeční problémy, bolesti hlavy, kloubů a zad. Při určitých nervových onemocněních jsou pozorována zlepšení symptomů např. u dětské obrny, roztroušené sklerózy a spastických problémech. Většina těchto zlepšení se dá vysvětlit jen „organickou“ regenerací postižených, onemocněných nervů. Tyto účinky se nedají vysvětlit pouhým psychickým procesem. Uživatelé Tsesitu hlásí i zlepšení koncentrace a logického myšlení.V duševní rovině pozorují uživatelé Tsesitu pozitivní vliv na jejich náladu a psychiku. Strach a panické stavy mizí. Tsesit zvyšuje schopnost zatížení, člověk lépe navazuje kontakty, je vyrovnanější a získává vnitřní klid.

Parametry
Kámen Tsesit
Barva Hnědá
Motiv S kamenem
Druh šperku Přívěsek

Příslušenství

Další produkty ve stejné kategorii (30):

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Proč nakoupit na Aranys?

Doprava zdarma

při nákupu nad 1 200 Kč pro všechny

30 dní na vrácení

prodloužili jsme lhůtu pro výměnu a vrácení zboží

Doručení do 3 dnů

v pracovní dny krom svátků a víkendů

Sady na míru

na požádání tvoříme komplety, které spolu ladí

Kamenná prodejna

přijďte si naše produkty rovnou i vyzkoušet

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat