Zlaté snubní prsteny

Vyberte si pro svou životní lásku zlaté snubní prsteny, které si vyměníte v nejdůležitější den Vašeho života.
Své "ano" ve svatební den stvrďte nádherným prstenem, kterým se budete po zbytek společného života chtít chlubit. Vyberte si takový snubní prsten, který Vám bude společníkem po zbytek dnů, stejně jako Váš partner.
Cena prstenu je závislá na jeho velikosti a zvoleném materiálu. Uvedené ceny jsou při dámské velikosti 52 a hmotnosti cca 4,3 g. Při pánské velikosti 62 a hmotnosti cca 4,8 g.
Zavolejte nám pro bližší informace na tel.: +420736119910

 

Kód produktu: 027-SP306-16205

Registrační číslo: 16206

Varianta

Materiál

15 149 Kč

1 - 8 týdnů

Popis

Stejně tak, jako je Vaše láska nekonečná, je kruhový symbol tohto snubního prstenu nikdy nekončícím poselstvím lásky. Jedinečný zlatý prsten, kterým stvrdíte manželský slib v den svatby. Hladký prsten je ozdoben zaoblenou linií ozdobenou kameny dle Vašeho výběru. Tento snubní prsten se Vám neomrzí a budete jej rádi nosit i po svatebním dnu. Vyberte si moderní rudé granáty které symbolizují lásku, nebo klasické čiré diamanty, či zirkony symbolizující čistotu. Abyste podtrhli svou jedinečnost a osobitý styl, zvolte si barvu zlata, kterou preferujete.
Díky nápaditému osázení různě velkými kameny můžete nosit prsten i jako klasický šperk s dokonalými detaily, který nebudete chtít sundat z ruky.

  • český šperk
  • snubní prsten
  • profesionální práce
  • zlatý prsten se zirkony

Oblíbili jste si šperky jedinečné kvality české výroby? Podvejte se například na naše šperky s českými granáty.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy