Zlatý přívěsek srdíčko český granát

Nádherný doplněk v podobě zlatého srdíčka s pravým českým granátem. Nádherné rudé české granáty ve spojení se zlatem působí velmi elegantně. Přívěsek je pro svou jemnost vhodný také pro malé slečny. Tento šperk je k dispozici i ve variantě bílé zlato.

Kód produktu: 012-140029-5152

RČ: 10540

Materiál

2 888 Kč

1 - 8 týdnů

Popis

Něžné a velmi půvabné zlaté srdíčko jako přívěsek je okouzlující v každé situaci. Celý obvod je osázený dokonalými českými granáty, jejichž krása je známá po celém světě. Užijte si kouzlo okamžiku s tímto rudým drahokamem.
Samozřejmostí je Certifikát o pravosti, který obdržíte současně s tímto šperkem.

  • Certifikát o pravosti
  • Český granát
  • Zlatý šperk
  • Možná i varianta bílé zlato

Granát

Granát je odvěkým symbolem lásky. Granátu existuje celá řada, pro ten, nalezený v Čechách, se užívá termín "Český granát". Také se můžeme setkat s termíny jako almandin, pyrop a další. Granát má barvu od červené, přes rudou, až do černé. Pomáhá při depresích, melancholii a vyčerpání. Posiluje energii a pomáhá při nemocech které jsou spojeny s krví. Hodí se zejména pro lvy, štíry, berany a vodnáře. Více o granátu se dozvíte zde: granát

Tento šperk je možné vyrobit z bílého i žlutého zlata Au 585/1000. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je nutné předem uhradit zálohu ve výši 1000,- Kč. Výroba šperku z pravého zlata může trvat 1 - 8 týdnů.Kontaktujte nás na info@aranys.cz pro přesný termín dodání.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy